מהי פיזיותרפיה?

הפיזיותרפיה נועדה לשקם את גופינו בעקבות טראומה חד פעמית או בעקבות שחיקה מצטברת. מתוך מטרה לשפר את איכות חיינו ולמנוע מגבלות עתידיות באמצעות קידום יכולותינו הפיזיות.

טיפול פיזיותרפיה מתחיל בהקשבה לספור המקרה של המטופל דרך שאלות מכוונות על מנת להבין את הרקע לפגיעה. בשלב השני מתבצעת בדיקה קלינית מקיפה הכוללת מבדקים רלוונטיים ועל סמך אלו מתגבשת תוכנית הטיפול. 

הטיפול כולל מגוון רב של שיטות כגון:  טכניקות ידניות, תרגילים רפואיים, עיסוי רפואי, טיפולים חשמליים (אולטראסאונד, גלי רדיו וטנס), דיקור וטכניקות חימום וקירור.

הטיפול הפיזיותרפי מתבסס על מאמרים ומחקרים מוכחים מדעית (Evidence Based Practice), אליהם מצטרף ניסיוננו בתחום והטיפול הפרטני, כל אלו מאפשרים החלמה מהירה באופן הדרגתי.

תרומתה הייחודית לבריאות האדם ולרווחתו היא במתן הזדמנות למיצוי מיטבי של יכולות תפקודיות לשם קידום חיים עצמאיים ופעילים בכל מעגלי החיים והרבדים החברתיים. 

ייחודיות מרכז טארגט היא ברמת שירות גבוהה וטיפול אישי תוך שילוב של טכניקות וגישות טיפול חדשניות ועדכניות של צוות רב תחומי. המטופל יזכה למענה נרחב ומקיף תוך שימוש בתרגול האקטיבי כבר בשלבים המוקדמים של השיקום. בהמשך התהליך השאיפה הינה להתקדם לאימון גופני מדורג תוך מחשבה על מניעת פציעות והקשבה לגוף.

פיזיותרפיה נותנת מענה מקצועי לקבוצות אוכלוסייה מגוונות בכל גיל, במצבי בריאות שונים ובתחומים שונים.

מהי פיזיותרפיה-תרגילם לרגליים.jpg